V návaznosti na situaci aktuálně realizujeme pouze online vzdělávání, prezenční školení se nekonají. Účastníky přihlášené na prezenční akce postupně kontaktujeme.
INTEGRA CENTRUM s.r.o.
vzdělávací kurzy, školení, semináře

Aktuality a články

Aktuální informace o všem, co nás v poslední době zaujalo a o co se s Vámi chceme podělit. Věnujeme se převážně oblastem, ve kterých pořádáme školení a semináře.

7.6.
2017

Rozšíření režimu reverse charge v roce 2017

Od července dojde k rozšíření režimu přenesené daňové povinnosti u daně z přidané hodnoty. Tímto nástrojem finanční správa eliminuje karuselové podvody. Novela zákona o DPH počítá s tím, že se tento režim rozšíří o poskytnutí pracovníků pro provedení stavebních nebo montážních prací, dodání zboží poskytovaného jako záruka a dodání nemovitosti prodávané dlužníkem z rozhodnutí soudu nebo o zprostředkování dodání investičního zlata.

25.5.
2017

Kmenové listy v s.r.o.

Společnost s ručením omezeným je společnost, za jejíž dluhy ručí společníci společně a nerozdílně do výše jejich nezaplaceného vkladu. Výše podílů jednotlivých společníků se může samozřejmě lišit. Ve společenské smlouvě se určí různé druhy podílů a jejich obsah. Podíl společníka může být představován kmenovým listem.  Kmenový list je cenný papír, který lze vydat pouze k podílům na společnosti s ručením omezeným.

  1 ... 29 30 31 32 33 ... 89