V návaznosti na aktuální situaci realizujeme do konce roku pouze online vzdělávání, prezenční školení se nekonají. Již přihlášené účastníky postupně kontaktujeme.
INTEGRA CENTRUM s.r.o.
vzdělávací kurzy, školení, semináře

Aktuality a problémy pracovního práva začátkem roku 2021

Termín Místo Lektor Cena Přihláška
Změna termínu (původně 26.1., nyní 25.1.)
25.1.2021
9:00 - 14:00
Zlín
Hotel Moskva
JUDr. Petr Bukovjan 1.900,- Kč
(vč. DPH, kávy a oběda)
Objednat se

Na školení se dozvíte veškeré informace o posledních změnách, které nastaly v oblasti pracovního práva.

Program semináře:

  • Změny v zákoníku práce od 30.7.2020 - odvolání zaměstnance z vedoucího pracovního místa, pružné rozvržení pracovní doby, vydávání potvrzení o zaměstnání a jeho obsah, důležité změny v oblasti doručování písemností, minimální výše průměrného výdělku, vysílání zaměstnanců v rámci nadnárodního poskytování služeb, podmínky pro přechod práv a povinností z pracovněprávních vztahů apod.
  • Změny v zákoníku práce od 1.1.2021 – pracovní volno pro práci s dětmi a mládeží (nově 1 týden placeného pracovního volna), institut sdíleného pracovního místa, změny v oblasti náhrady újmy apod.
  • Dovolená po novu - vypuštění dovolené za odpracované dny, odpracovaná týdenní pracovní doba jako základ pro vznik práva na dovolenou (tzv. dovolená v hodinách), možnost převodu dovolené do příštího roku na základě žádosti zaměstnance, možnost čerpání dovolené ve svátek, krácení dovolené jen pro neomluveně zameškanou směnu (změna koncepce započítávání překážek v práci), konkrétní příklady atd.
  • Aktuality - např. podpora v době částečné zaměstnanosti (tzv. kurzarbeit), rozšíření v oblasti ošetřovného, atd.
  • Nová výkladová stanoviska AKV a aktuální soudní rozhodnutí v pracovněprávních věcech.