V návaznosti na situaci aktuálně realizujeme pouze online vzdělávání, prezenční školení se nekonají. Účastníky přihlášené na prezenční akce postupně kontaktujeme.
INTEGRA CENTRUM s.r.o.
vzdělávací kurzy, školení, semináře

Pořádáme kvalitní školení pro účetní, ekonomy a úředníky veřejné správy

Jsme zde proto, abychom vám i vašim kolegům pomohli „nasát“ změny v daňových a účetních zákonech, pracovněprávních předpisech i předpisech pro úředníky veřejné správy. Než přijmete pozvání na naše školení, rádi bychom se vám představili.

Kdo jsme?

Vzdělávání a rozvoj osobnosti patří ke stěžejním prioritám dnešní doby. Nejen technika, ale i zákony a další předpisy se mění rychleji než bychom si přáli. Orientovat se v přijatých legislativních změnách je bez účasti na odborných školeních a seminářích prakticky nemožné.

Vzdělávací společnost INTEGRA CENTRUM s.r.o. působí na trhu již téměř 20 let. Zajišťujeme vzdělávání v oblasti daní, účetnictví pracovního práva a v dalších oblastech, které zaměstnanci, podnikatelé a úředníci veřejné správy potřebují ke svému odbornému rozvoji.

Jaké jsou naše cíle?

Naším základním a trvalým cílem je zajištění standardní vysoké kvality seminářů a současně i vytvoření přátelské atmosféry s otevřeným přístupem ke klientovi.

Zakládáme si na kvalitě našich lektorů, kteří jsou přední odborníci ve své oblasti. Vzdělávací akce organizované naší společností jsou jejich účastníky velmi dobře hodnoceny, a to jak z hlediska aktuálnosti a odborné kvality informací, tak i z hlediska úrovně „zázemí“ vytvářeného pro účastníky seminářů pracovníky naší společnosti. Vážíme si požadavků a zpětné vazby našich klientů, a vždy se jim snažíme vyjít vstříc.

Pořádáme i školení na zakázku

Připravujeme a realizujeme nejen otevřené kurzy, ale i školení na zakázku buď přímo ve vaší organizaci, nebo v námi zajištěných prostorách. Nabízíme nejen školení a semináře pro podnikatelskou veřejnost, ale i programy pro úředníky veřejné správy s akreditací Ministerstva vnitra České republiky.

Co dodat?

Nyní už nás tedy znáte a zbývá jen vybrat si některé z nabízených školení, abyste posoudili, zda svou práci děláme dobře. Těšíme se na vás!