V návaznosti na usnesení vlády rušíme všechna prezenční školení, která se konají do 3.11.2020. Již přihlášené účastníky postupně kontaktujeme.
INTEGRA CENTRUM s.r.o.
vzdělávací kurzy, školení, semináře

Novela zákoníku práce se zaměřením na zásadní změny v oblasti dovolené

Termín Místo Lektor Cena Přihláška
22.10.2020
9:00 - 14:00
Zlín
Hotel Moskva
JUDr. Petr Bukovjan 1.900,- Kč
(vč. DPH, kávy a oběda)
Zrušeno
27.11.2020
9:00 - 14:00
Brno
Hotel Avanti
JUDr. Petr Bukovjan 1.900,- Kč
(vč. DPH, kávy a oběda)
Objednat se

Na školení se dozvíte veškeré informace o posledních změnách, které nastaly v oblasti pracovního práva.

Program semináře:

  • Změny v zákoníku práce od 30.7.2020 - odvolání zaměstnance z vedoucího pracovního místa, pružné rozvržení pracovní doby, vydávání potvrzení o zaměstnání a jeho obsah, důležité změny v oblasti doručování písemností, minimální výše průměrného výdělku, vysílání zaměstnanců v rámci nadnárodního poskytování služeb, podmínky pro přechod práv a povinností z pracovněprávních vztahů apod.
  • Změny v zákoníku práce od 1.1.2021 – pracovní volno pro práci s dětmi a mládeží (nově 1 týden placeného pracovního volna), institut sdíleného pracovního místa, změny v oblasti náhrady újmy apod.
  • Dovolená po novu - vypuštění dovolené za odpracované dny, odpracovaná týdenní pracovní doba jako základ pro vznik práva na dovolenou (tzv. dovolená v hodinách), možnost převodu dovolené do příštího roku na základě žádosti zaměstnance, možnost čerpání dovolené ve svátek, krácení dovolené jen pro neomluveně zameškanou směnu (změna koncepce započítávání překážek v práci), konkrétní příklady atd.
  • Aktuality - např. podpora v době částečné zaměstnanosti (tzv. kurzarbeit), rozšíření v oblasti ošetřovného, atd.
  • Nová výkladová stanoviska AKV a aktuální soudní rozhodnutí v pracovněprávních věcech.